Kunnia-GM Kettu Nika Sulo Milla Magia Paul Phoenix Hormoni-Helin Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Iso Meisseli AVAINHLÖ Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Saukko-Martti Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Mato-Pensanen Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Pieni Meisseli Tero V Kostaja Marsipaanimies Toivo H Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Jussi M Leppis Lopo Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)

Ottelu Ma 5.2. klo 21:30 15 4