Kunnia-GM Kettu Nika Sulo Milla Magia Paul Phoenix Hormoni-Helin Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Nikke Ankara AVAINHLÖ Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Mato-Pensanen Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Jari Karpaasi Hallilla Tero V Kostaja Marsipaanimies Toivo H Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Jussi M Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)