Salmisaari 2

Kenttäpelaaja: 13 / 13 täynnä | Maalivahti: 1 / 1 täynnä | Toimitsija: 0
Mustanaamio AVAINHLÖ Pyy AVAINMIES Väinö Retku Ponsse #3 AVAINHLÖ Gona Muusihousu #105 AVAINHLÖ V8 KK Tuksu-Pokka Hormoni-Helin Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Nick Raimo Potter Ronny Lakes Toimitsijat: Meisseli & Kassu
Mato-Pensanen Pyykkipoika Nahka Dädi Jesse J
Kunnia-GM Käärmeenlumooja Kettu Nika Laakkane Gyllene Bladet #12 Sulo Milla Magia Pasanen J Paul Phoenix Antti M Gimli Hexman Jarno ex-liigaGM Fariseus Gooni AVAINHLÖ Jeesus Ylösnousiainen Iso Meisseli AVAINHLÖ Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Борат King Pulu Pulikka Nikke Ankara AVAINHLÖ Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Ruhtinas Bambi Jari K Saukko-Martti Prinssi Harry Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Pihvi Miro Mättis AVAINHLÖ Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Pieni Meisseli Jari Karpaasi Hallilla Tero V Kostaja Marsipaanimies Toivo H Juho J Pihis Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Gulleplutten Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Aurajuuso MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Qlli MV Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)

Otto

Jono