Kenttäpelaaja: 12 / 13 | Maalivahti: 1 / 1 täynnä | Toimitsija: 0
Mustanaamio AVAINHLÖ Väinö Retku Gona Pyy AVAINMIES Nahka V8 KK Raimo Potter Pyykkipoika Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Борат Nick Ronny Lakes
Muusihousu #105 AVAINHLÖ Jari Karpaasi Hallilla Tuksu-Pokka Ponsse #3 AVAINHLÖ Hormoni-Helin Jesse J
Antti M Baloo Bambi Budi Dädi Fariseus Gooni AVAINHLÖ Gimli Gyllene Bladet #12 Harri J Hexman Hurtta Härkä Iso Meisseli AVAINHLÖ Jari K Jarno ex-liigaGM Jeesus Ylösnousiainen Jorma Uotinen Juho J Jussi M Gulleplutten Kettu King Pulu Pulikka Kostaja Prinssi Harry Kunnia-GM Käärmeenlumooja Laakkane Lakupötkö Pasanen J Lopo Maatalousministeri Pihvi Marsipaanimies Mikke H Leppis Milla Magia Morgan Torts AVAINHLÖ Miro Mättis AVAINHLÖ Nika Nikke Ankara AVAINHLÖ Nuori Filipp Paksu-Toni Paul Phoenix Mato-Pensanen Pieni Meisseli Pihis Pikku-Pate Puska Puuli Pölö Ruhtinas Saukko-Martti Sotamies Siirilä Suikale Sulo Super-Porsu Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Tjöner Toivo H Try out Jonne Try out Veeti Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Aurajuuso MV Evgeni M Harri (MV) Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Qlli MV Ville Vagina MV Vättö (MV) Gabriel (MV)