Salmisaari 2

Kenttäpelaaja: 14 / 15 | Maalivahti: 1 / 1 täynnä | Toimitsija: 0
KK Pyy AVAINMIES Raimo Potter Väinö Retku Mustanaamio AVAINHLÖ V8 Gona Nahka Gulleplutten Muusihousu #105 AVAINHLÖ Dädi Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Pyykkipoika Nick Qlli MV Toimitsijat: Mättis ja Uusi Jonne
Ponsse #3 AVAINHLÖ Rauli Badding Salmisaari Hormoni-Helin
Antti M Baloo Bambi Budi Fariseus Gooni AVAINHLÖ Gimli Gyllene Bladet #12 Harri J Hexman Hurtta Härkä Iso Meisseli AVAINHLÖ Jari K Jari Karpaasi Hallilla Jarno ex-liigaGM Jeesus Ylösnousiainen Juho J Jussi M Kettu King Pulu Pulikka Kostaja Kunnia-GM Käärmeenlumooja Laakkane Lakupötkö Late K Leppis Lopo Maatalousministeri Marsipaanimies Mato-Pensanen Mikke H Milla Magia Miro Mättis AVAINHLÖ Morgan Torts AVAINHLÖ Nika Nikke Ankara AVAINHLÖ Nuori Filipp Nyanssi Paksu-Toni Pasanen J Paul Phoenix Pieni Meisseli Pihis Pihvi Pikku-Pate Prinssi Harry Puska Puuli Pölö Ruhtinas Saukko-Martti Sotamies Siirilä Suikale Sulo Super-Porsu Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Tjöner Toivo H Try out Jonne Try out Veeti Tuksu-Pokka Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Борат Aki A MV Aurajuuso MV Evgeni M Gabriel (MV) Harri (MV) Jesse J Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Ronny Lakes Ville Vagina MV Vättö (MV)