Pre Sauna shenanigans with poker, beer and flames 🔥

Ilmoita joukkueen ulkopuolinen pelaaja

King Pulu Pulikka Nick Mustanaamio AVAINHLÖ V8 Väinö Retku
Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Muusihousu #105 AVAINHLÖ Qlli MV
Kunnia-GM Käärmeenlumooja Kettu Nika Laakkane Gyllene Bladet #12 Sulo Milla Magia Pasanen J Paul Phoenix Hormoni-Helin Antti M Gimli Hexman KK Ponsse #3 AVAINHLÖ Jarno ex-liigaGM Dädi Fariseus Gooni AVAINHLÖ Jeesus Ylösnousiainen Iso Meisseli AVAINHLÖ Teemu A Yugo #37 Gona Puska Pölö Harri J Härkä Борат Nikke Ankara AVAINHLÖ Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Ruhtinas Bambi Jari K Saukko-Martti Prinssi Harry Pyy AVAINMIES Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Pihvi Miro Mättis AVAINHLÖ Budi Puuli Sotamies Siirilä Mato-Pensanen Vävyseus Nahka Raimo Potter Pyykkipoika Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Pieni Meisseli Jari Karpaasi Hallilla Tero V Tuksu-Pokka Kostaja Marsipaanimies Toivo H Juho J Pihis Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Gulleplutten Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Aurajuuso MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Jesse J Ronny Lakes Joona MV Gabriel (MV)

Häppening La 12.10. klo 09:00 9 2
Häppening La 12.10. klo 12:00 5 3