Maksimimäärä 26+2. Voit ilmoittautua IN, vaikka vuoro olisi jo täynnä. Lopullinen kokoonpano nähtävillä n. klo 19.15.

Ilmoita joukkueen ulkopuolinen pelaaja

Gona Mustanaamio AVAINHLÖ Muusihousu #105 AVAINHLÖ Ponsse #3 AVAINHLÖ Nahka Pyy AVAINMIES Fariseus Gooni AVAINHLÖ Jeesus Ylösnousiainen Ruhtinas Väinö Retku Борат Raimo Potter Pihvi Pikku-Pate
Tuksu-Pokka
Antti M Baloo Bambi Budi Dädi Gimli Gulleplutten Gyllene Bladet #12 Harri J Hexman Hormoni-Helin Hurtta Härkä Iso Meisseli AVAINHLÖ Jari K Jari Karpaasi Hallilla Jarno ex-liigaGM Juho J Jussi M Kettu King Pulu Pulikka KK Kostaja Prinssi Harry Kunnia-GM Käärmeenlumooja Laakkane Lakupötkö Lopo Maatalousministeri Marsipaanimies Mikke H Leppis Milla Magia Morgan Torts AVAINHLÖ Miro Mättis AVAINHLÖ Nick Nika Nikke Ankara AVAINHLÖ Nuori Filipp Paksu-Toni Pasanen J Paul Phoenix Paulie the Rookie Mato-Pensanen Pieni Meisseli Pihis Puska Puuli Pyykkipoika Pölö Saukko-Martti Sotamies Siirilä Suikale Sulo Super-Porsu Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Tjöner Toivo H Try out Jonne Try out Veeti Nyanssi V8 Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Late K Aki A MV Aurajuuso MV Evgeni M Gabriel (MV) Harri (MV) Jesse J Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Qlli MV Ronny Lakes Ville Vagina MV Vättö (MV)