Maksimimäärä 26+2. Voit ilmoittautua IN, vaikka vuoro olisi jo täynnä. Lopullinen kokoonpano nähtävillä n. klo 19.15.

Ilmoita joukkueen ulkopuolinen pelaaja

Tuksu-Pokka Laakkane Jeesus Ylösnousiainen Nahka Pihvi Gyllene Bladet #12 Ronny Lakes
Kunnia-GM Käärmeenlumooja Kettu Nika Sulo Milla Magia Pasanen J Paul Phoenix Hormoni-Helin Antti M Gimli Hexman Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Jarno ex-liigaGM Dädi Iso Meisseli AVAINHLÖ Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Saukko-Martti Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Miro Mättis AVAINHLÖ Budi Puuli V8 Sotamies Siirilä Mato-Pensanen Vävyseus Pyykkipoika Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Pieni Meisseli Jari Karpaasi Hallilla Tero V Kostaja Marsipaanimies Toivo H Juho J Pihis Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Gulleplutten Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Aurajuuso MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Jesse J Joona MV Gabriel (MV)