Maksimimäärä 26+2. Voit ilmoittautua IN, vaikka vuoro olisi jo täynnä. Lopullinen kokoonpano nähtävillä n. klo 20.15.

Kunnia-GM Kettu Nika Sulo Milla Magia Pasanen J Paul Phoenix Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Pölö Harri J Härkä Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Saukko-Martti Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Tero V Kostaja Marsipaanimies Toivo H Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Aki A MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)

Peter ilmoittautui out

En pääse huomenna, valitettavasti