Maksimimäärä 26+2. Voit ilmoittautua IN, vaikka vuoro olisi jo täynnä. Lopullinen kokoonpano nähtävillä n. klo 20.15.

Hurtta Tuksu-Pokka Väinö Retku Laakkane Pihvi Gulleplutten Paksu-Toni Ruhtinas V8 Bambi Fariseus Gooni AVAINHLÖ King Pulu Pulikka Jesse J Qlli MV Kari L MV
Kunnia-GM Käärmeenlumooja Kettu Nika Sulo Milla Magia Paul Phoenix Hormoni-Helin Antti M Hexman KK Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Jari K Saukko-Martti Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Tjöner Pikku-Pate Jari Karpaasi Hallilla Tero V Kostaja Nick Marsipaanimies Toivo H Juho J Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Leppis Try out Jonne Lopo Try out Veeti Late K Aki A MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)

Puhis Bears Tänään klo 07:00 22 23