Salmisaari 2

Kenttäpelaaja: 13 / 13 täynnä | Maalivahti: 1 / 1 täynnä | Toimitsija: 0
Mustanaamio AVAINHLÖ Pyy AVAINMIES Väinö Retku Ponsse #3 AVAINHLÖ Gona KK Pyykkipoika Hormoni-Helin Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Raimo Potter Nick Dädi Jari Karpaasi Hallilla Qlli MV Toimitsijat: Saukko & Ruhtinas
V8 Nahka Tuksu-Pokka Muusihousu #105 AVAINHLÖ Jesse J Ronny Lakes Aurajuuso MV
Antti M Baloo Bambi Budi Fariseus Gooni AVAINHLÖ Gimli Gyllene Bladet #12 Harri J Hexman Hurtta Härkä Iso Meisseli AVAINHLÖ Jari K Jarno ex-liigaGM Jeesus Ylösnousiainen Jorma Uotinen Juho J Jussi M Gulleplutten Kettu King Pulu Kostaja Prinssi Harry Kunnia-GM Käärmeenlumooja Laakkane Lakupötkö Pasanen J Lopo Maatalousministeri Pihvi Marsipaanimies Matts G Mikke H Leppis Milla Magia Morgan Torts AVAINHLÖ Mätthews AVAINHLÖ Nika Nikke Ankara AVAINHLÖ Nuori Filipp Paksu-Toni Paul Phoenix Mato-Pensanen Pieni Meisseli Pihis Pikku-Pate Puska Puuli Pölö Ruhtinas Saukko-Martti Sotamies Siirilä Storm Suikale Sulo Super-Porsu Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Timo P Tjöner Toivo H Try out Jonne Try out Veeti Nyanssi Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Борат Paulie the Rookie Late K Aki A MV Evgeni M Harri (MV) Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Ville Vagina MV Vättö (MV) Gabriel (MV)

Jaakko

Varalla. Toki tais olla merkittynä toimitsijavuoro tähän.

Patrik

Nostin sut Dädi nyt sisään kuitenkin.

Jaakko

Jesh. Täytyy toi toimitsijavuoro jotenki veivaa