Maksimimäärä 26+2. Voit ilmoittautua IN, vaikka vuoro olisi jo täynnä. Lopullinen kokoonpano nähtävillä n. klo 19.15.

Mustanaamio AVAINHLÖ Fariseus Gooni AVAINHLÖ Väinö Retku Ruhtinas Raimo Potter Pihis Gona Ronny Lakes Mert MV Jonne 1 Jonne 2 Jonne 3
Nahka Gyllene Bladet #12 Ponsse #3 AVAINHLÖ Pikku-Pate Muusihousu #105 AVAINHLÖ King Pulu KK Iso Meisseli AVAINHLÖ Борат Qlli MV Jesse J
Antti M Baloo Bambi Budi Dädi Gimli Harri J Hexman Hormoni-Helin Hurtta Härkä Jari K Jari Karpaasi Hallilla Jarno ex-liigaGM Jeesus Ylösnousiainen Jorma Uotinen Juho J Jussi M Gulleplutten Kettu Kostaja Prinssi Harry Kunnia-GM Käärmeenlumooja Laakkane Lakupötkö Pasanen J Lopo Maatalousministeri Pihvi Marsipaanimies Matts G Mikke H Leppis Milla Magia Morgan Torts AVAINHLÖ Mätthews AVAINHLÖ Nick Nika Nikke Ankara AVAINHLÖ Nuori Filipp Paksu-Toni Paul Phoenix Mato-Pensanen Pieni Meisseli Puska Puuli Pyy AVAINMIES Pyykkipoika Pölö Saukko-Martti Sotamies Siirilä Storm Suikale Sulo Super-Porsu Sätkä-Mikko #91 AVAINHLÖ Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Timo P Tjöner Toivo H Try out Jonne Try out Veeti Tuksu-Pokka Nyanssi V8 Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Paulie the Rookie Late K Aki A MV Aurajuuso MV Evgeni M Harri (MV) Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Ville Vagina MV Vättö (MV) Gabriel (MV)