Kunnia-GM Kettu Nika Sulo Storm Timo P Milla Magia Paul Phoenix Matts G Hormoni-Helin Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Nikke Ankara AVAINHLÖ Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Tero V Iiro E Kostaja Nick Marsipaanimies Nuori Filipp VP U Mikke H Lakupötkö Jussi M Mikko L Try out Jonne Lopo Try out Veeti Paulie the Rookie Aki A MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Jesse J Joona MV Gabriel (MV)