Antti M Baloo Budi Harri J Hexman Hurtta Härkä Jari K Jarno ex-liigaGM Jorma Uotinen Jussi M Kettu Kostaja Kunnia-GM Lakupötkö Lopo Maatalousministeri Marsipaanimies Mika G Mikke H Leppis Milla Magia Morgan Torts AVAINHLÖ Nika Nuori Filipp Paksu-Toni Paul Phoenix Pihis Pikku-Pate Puuli Pölö Sotamies Siirilä Sulo Super-Porsu Teemu A Tero V Tiger Balm Liukko Tjöner Toivo H Try out Veeti Vävyseus Yugo #37 Артю́хин Ponsse #3 AVAINHLÖ Pieni Meisseli Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Evgeni M Joona MV Juha Mv Kari L MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Nico MV Nicolas Y PAG MV Ville Vagina MV Vättö (MV) Gabriel (MV)

Ottelu La 20.1. klo 09:45 13 7