Maalivahtien (Qlli, Juuso, Harry, Ronny Edward Lakes) välinen kipparitaisto turnausmuodossa.Välierät + finaali ja pronssipeli

Kunnia-GM Kettu Nika Sulo Milla Magia Paul Phoenix Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Pölö Harri J Härkä Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Tero V Kostaja Nick Marsipaanimies Toivo H Nuori Filipp Mikke H Lakupötkö Suikale Jussi M Leppis Try out Jonne Try out Veeti Nyanssi Paulie the Rookie Late K Aki A MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV MV Prinssi Harry Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Joona MV Gabriel (MV)

Puhis Bears To 28.12.2023 klo 07:00 16 24