Kunnia-GM Kettu Nika Gyllene Bladet #12 Sulo Storm Timo P Milla Magia Pasanen J Paul Phoenix Matts G Hormoni-Helin Antti M Hexman Jarno ex-liigaGM Teemu A Yugo #37 Puska Pölö Harri J Härkä Nikke Ankara AVAINHLÖ Артю́хин Baloo Tiger Balm Liukko Morgan Torts AVAINHLÖ Bambi Jari K Saukko-Martti Hurtta Maatalousministeri Super-Porsu Budi Puuli Sotamies Siirilä Vävyseus Paksu-Toni Tjöner Pikku-Pate Jari Karpaasi Hallilla Tero V Iiro E Kostaja Nick Marsipaanimies Pihis Nuori Filipp VP U Mikke H Lakupötkö Jussi M Mikko L Lopo Try out Veeti Paulie the Rookie Aki A MV Kari L MV Ville Vagina MV PAG MV Lauri L. MV Juha Mv Nico MV Vättö (MV) Harri (MV) Nicolas Y Evgeni M Jesse J Joona MV Gabriel (MV)